Zábavné party na brehu Balatonu

Csopakabana

V tomto roku už so 6. príležitosťou čaká návštevníkov najhorúcejšie podujatie leta, Csopakabana. Na prvý víkend augusta cez 2 dni preniká festivalská  nálada Csopaku, rytmus sa  objaví aj v tanci aj v hudbe. Na kúpalisku okrem rodinnej programy užívame aj tanečné a športové prehliadky, latinské koncerty a tanečná show. Ani šport nebude chýbať z programu, lebo  môžeme sa zúčastniť vo vodnom aerobiku, na zumbe. Cez deň latinsko-americkí a salsa tanečníci učia návštevníkov na rôznych koncertoch, hudobných prednášok. 

www.csopak.hu

 

Zamárdi- Filmový hudbný festival

Zamárdi- Filmový hudbný festival bude 7.-9. augusta. 

www.filmzenefesztival.hu

IV. Los An Gyenes

Rock & Roll a Rockabilly a Americké autá v Gyenesdiási! Ozajstná Rock&roll nálada čaká nás v polovici augusta v Gyenesdiási. Efektné programy so čaro-krásnymi autami, rýchlou hudbou a krásnymi pin-up dievčatami. 

www.gyenesdias.info.hu

Rozlúčka s letom

Festival s hviezdami a street-party. Pre mladých tu bude tvorivá dielňa a hracie divadlo. Rozlúčka bude medzi 15.- 22. augusta s jarmokom a rôznymi chutnými vínami.

www.alsoors.hu

Smart svetové stretnutie

28-29. augusta  v Maďarsku, v Budapešti bude usporiadaná najväčšia smart udalosť roka. Z 30 krajín čakajú 1000 smart áut a 3000 návštevníkov.

V tomto roku v Budapešti bude smart times 15, čiže smart svetové stretnutie. Čakajú každého, kto má smart auto, ale aj ostatných, lebo to nebude každodenná atrakcia. 1000 autový konvoj, night drive, túry okolo Budapešti, jedna z nich na Balatonfürede 26. augusta.

Tapolcanské slávnostné dni a Vínny týždeň

Tradične, usporiadanie bude v meste Tapolca v r. 2015 medzi 18. a 23. augusta. Na javisku počas dňoch budú farebné detské programy, po večeroch koncerty čakajú návštevníkov, ďalej  gastro- a vinársky jarmok, ihriskový park, súťaž vo varení perkelta a viac ďalších programov spestruje  ponuku. 

www.tapolcakft.hu


Magyar Turizmus Zrt. - Balatoni Regionális Marketing Igazgatóság

                                               Tel.: +36-87/482-023

                                               E-mail: balaton@itthon.hu

                                               Internet: itthon.hu/balaton

                                               Blog: www.itthonabalatonon.blog.hu

 

Odporúčať priateľovi