Balatonfenyves strandjai

BALATONFENYVES NAGYSTRAND fotógaléria

Najväčšie bezpaltné kúpalisko obce nachadzajúce sa v centre  mesta. Vynikajúcim lákadlom pre rodiny s malými deťmi je vodné pieskovisko. Je tu požičovňa vodných športov, bezplatne sa dá  použiť detské ihrisko,šatne, WC, sprchy. Otváracia doba v sezóne je od 10:00 do 18:00. Na kúpalisku je aj prvá pomoc a plavčíci tiež slúžia  k pohodlnosti návštevníkov. Nechýbajú ani bufety s bohatou pobukou jedál a nápojov. Úschovňa  je tiež k dispozícií za 500Ft/deň.

BALATONFENYVES CSALOGÁNY-KÖZI SZABAD STRAND – fotógaléria

Druhé najväčšie bezpaltné kúpalisko so svojim 400m dlhým brehom. Nachádza sa v severovýchodnej časti obce. Ako na ostatných kúpaliskách obce aj tus a dá použiť detské ihrisko, šatne, WC, sprchy. Otváracia doba v sezóne je od 10:00 do 18:00. Na kúpalisku je aj prvá pomoc a plavčíci tiež slúžia k pohodlnosti návštevníkov. Úschovňa  je tiež k dispozícií za 500Ft/deň.  Nechýbajú ani bufety s bohatou pobukou jedál a nápojov.

BALATONFENYVES-ALSÓI SZABAD STRAND – fotógaléria

Nachádza sa v susedstve železničnej stanice Balatonfenyves-alsó, čo v posledných rokoch značne zrekonštruovali. Je jedným miestom akcie „Mozdulj Balaton”-Pohni sa Balaton. V sezóne každú sobotu, celý deň  animátory čakajú návštevníkov a záujemcov rôznych športových akcií. Otváracia doba v sezóne je od 10:00 do 18:00. Na kúpalisku je aj prvá pomoc a plavčíci tiež slúžia k pohodlnosti návštevníkov. Úschovňa  je tiež k dispozícií za 500Ft/deň. 

BALATONFENYVES ISTVÁN KIRÁLY UTCAI SZABAD STRAND – fotógaléria

Nachádza sa v severo-východnej časti obce. Ako na ostatných kúpaliskách obce aj tus a dá použiť detské ihrisko, WC, sprchu.

POZSONY UTCAI SZABADSTRAND - fotógaléria

Menšie voľné kúpalisko na konci Pozsonyiho ulice tiež známe pre malodetné rodiny. Ako na ostatných kúpaliskách obce aj tus a dá použiť detské ihrisko, šatne, WC, sprchy. Je tu aj  menšia reštaurácia čo čaká svojich hostí.

 „BALATON JE DOBRÝ AJ VZIME!”

V obci aj v zime je možnosť aktívneho športu. Ako náhle ľadové podmienky dovolia, v strede Veľkého kúpaliska vyčlení sa miesto na korčuľovanie sa.


Zdroj: www.balatonfenyvesen.hu

Odporúčať priateľovi