Tipy & programy

Format: 2024-07-22
Format: 2024-07-22

Dozvuky Silvestra v Hotely Helikon

 

                       ...lebo k dobrému začiatku roka patrí aj dobrá nálada!
Platnosť: medzi  01.01.-03.01.2017, prípade rezervácie minimálne na 2 noci
K dobrému začiatku roka patrí aj dobrá nálada. A ak sa toto všetko deje v krásnom prostredí na brehu Balatonu, tak je oddych zaručený. Čo viac by sme si mohli priať? Ak ste nemali čas oddychovať na Silvestra, tak si to nahraďte o jeden dva - dni neskôr!

Doplnenie sily v Keszthely – Predsviatočné Relaxačné dni - Hotel Helikon - Keszthely

Povedzme si pravdu, že toto predsviatočné obdobie nie je práve najpokojnejšie. Prípravy, viacnásobná návšteva Nákupných centier a supermarketov s dlhým zoznamom, varenie, pečenie, behačky kvôli darčekom, ukrývanie, zatajovanie darčekov a ešte by sme mohli dlho vymenovávať ostatné starosti okolo sviatkov. No a k tomuto potrebujete veľa energie! Dobre by Vám padol oddych a načerpanie sily pred týmto zhonom, že? My sme pripravený a čakáme len na Vás!

Starý rodičia s vnúčatami dostanú extra darček: Na 2 hodiny ping-pong zdarma.

Platnosť:  Medzi 18.-23. December, v prípade rezervácie minimálne na 1 noc

 

Decembrový zážitkový víkend – Balaton...Keszthely...Helikon

         Najlepšie trio odpočinku – Balaton...Keszthely...Helikon
 
                               Decembrový zážitkový víkend
 
Akciová cena balíčka: 28.500 Ft/2 osoby/2 noci + jedno dieťa do 7 rokov grátis 

Bravčové Zimné Zážitky...gastronómia a´la Helikon...

Platnosť: medzi 27.-30.12.2016, v prípade ubytovania minimálne na 2 noci.
 
Máme pre Vás pripravené zaujímavé rodinné programy.
Medzi dvoma sviatkami máme pre Vás pripravenú ozajstnú (prasaciu) zabíjačku  v hotely. Čakajú na Vás ozajstné špeciality a domáce chute! Doneste si celú rodinu! Spomeňme si spolu na ozajstnú dedinskú zabíjačku!
Srdečne očakávame každého, kto by chcel posledné dni v roku tráviť na plážovom ostrove s fantastickým programom a dobrou náladou v Hotely Helikon!
 

Oddych na Balatone s darčekovou nocou 2017 - Hotel Helikon - Keszthely

Denné ceny balíky 3=4/6=7/11=14
 
Nezabudnuteľná oddych na Balatone a zážitky v každom období v hlavnom meste Balatonu v Keszthelyi. Vybádajte krásne prostredie maďarského mora, priateľský prístup nášho hotela v každom ročnom období. Náš hotel vedľa rôznych zážitkov Vám zabezpečí aj darčekovú noc.
V prípade ubytovania minimálne na 3 noci, Vám budeme počítať cenu za všedné dni.
 

3=2 Jesenná akcia na Balatone v Hotely Helikon

Platnosť: 4.9.2016 – 15.11.2016, pracovné dni: nedeľa – štvrtok.
Výnimka: 19.-23.10.2016 a tiež cez jesenné prázdniny 28.10.-6.11.2016 (minimálne 3 noci)
 

Jesenné rodinné prázdniny so Strašidelnými Dňami - Hotel Helikon - Keszthely

Platnosť: 28.10.2016 – 6.11.2016, v prípade rezervácie minimálne na 2 noci
 
Hotel Helikon Keszthely Vás očakáva aj túto jeseň s výborným prázdninovým programom. Bude tu všetko, čo je „lahodné pre ruky aj uši“, Halloweenská zábava, rodinný program, ručné práce a kreatívna zábava...
 

Akciová jesenná zábava – Balaton - Hotel Helikon Keszthely

 
 
      Jesenné zážitky na Balatone tak ako cez víkend, tak aj cez týždeň.
    Platnosť: 4.9.2016 – 19.10.2016, pri rezervácii minimálne na 2 noci
 
Keď túžite po jesenných zážitkoch, tak náš Hotel Vám to umožní v extra dobrej cene. Nech je už reč o ktoromkoľvek dni v týždni, pláže Balatonu Vás očakávajú aj na jeseň z výbornými cenami.
 

S rodinou aj s deťmi

Medzi 8. a 9. júlom bude veľký rodinný festival Kukorica Jancsi a programy počas tohto festivalu sa budú týkať najmä rodín s deťmi. Aj v tomto roku tu nájdete detský rozprávkový ostrov, locs – pocs party, rôzne vodné a plážové kvízy, detské koncerty, predstavenie pre deti, plavbu loďou počas západu slnka atď...Ako doplnok nájdete na plážach Balatonu detské hry aj nafukovacie hrady.

www.balatonszinhaz.hu

Chuťovky

Nie je leto csopaki bez striku... Toto už všetci milovníci vína vedia! Tento rok sa už 5. krát usporiada Fröcsöntő Csopakon, kde sa v pavilónoch dostanú na rad ochutnávky viacerých strikov, keďže vína z csopaku sú dobré aj samotné aj vo forme striku.

www.csopak.hu

 

Aj v lete aktívne

V roku 2016 sa dostane na rad preplávanie Balatonu 2. Júla v sobotu. Tradíciou je, že 5,2 km trasa začína pri lodenici a končí príchodom na Platanové kúpalisko. Štart je ráno o 8:00 a celé to bude trvať do 14:00.

www.balaton-atuszas.hu

Autentický západný Balaton

Na viacerých akciách západného Balatonu sa môžeme zoznámiť s národnou kultúrou, ich zástupcami, jedlami a tancami: 1-3 júla na Keszthely Fest, kde usporiadatelia majú hlavný cieľ čo najviac predstaviť tradičnú kultúru, preto medzi vystupujúcimi dominujú skupiny, ktoré hrajú hlavne tradičnú hudbu. Nasledujúci víkend v Hévízi si dajú rande chute, tance a dobrý susedia.

Syndikovať obsah