Programy Soundu sú konečné Hviezdy, móla, terasy a koktejlové bary

Tento rok už deviaty krát  uskutočnený  plážový festival, MasterCard Balaton Sound čaká na breh Balatonu  fanúšikov elektroniky s ešte bohatšou ponukou  ako doteraz.  Prichádza -okrem iných- Tiësto, Hardwell,  a Faithless a usporiadatelia chystajú ešte viac pobrežných terás, mól, koketjlových barov.

Hneď na nultom dni po štyroch rokoch opäť vystúpi holandský dj pápež  Tiësto.  Pred ním  vystúpi  Oliver Heldens, holandský DJ-producer, veľký priateľ Tiësta.

Aj pobrežná terasa sa otvára na nultom dni, kde programovú sériu otvorí  Jan Blomqvist a Guy Gerber. Jäger Aréna  začína s osobnosťami ako Dyro a  AronChupa.

Na  Telekom Aréne  počas štyroch dní sa zúčastnia hviezdy ako Zedd, Kaskade, Ummet Özcan, Vinai, Quintino, Don Diablo a Firebeatz. Fanúšikovia techna tiež nájdu svojich v osobe  Loco Dice, Pan Pot a  Chris Liebing.

 

Ozajstná paráda hviezd bude však na Veľkom javisku MasterCard.  Okrem Tiësta vystúpi Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Axwell vs Ingrosso, Afrojack, Showtek, DVBBS, Laidback Luke a R3hab, Jason Derulo a Ludacris.

Vystúpia ďalej: Roni Size Reprazent,  Netsky, Noisia, Leftfield, Rae Sremmurd hip-hop duel, a nová hviezda hip-hop, Joey Badass, Charli XCX, Pusha T, Flosstradamus, Boys Noize, Bloody  Beetroots,  A-trak, a Odesza.

Vo fókuse je voda a breh: pobrežné terasy, móla, lounge, koktéjlové bary a party dejiská v rekordnom počte. Niekoľko z nich:

“Telekom Rave “ - luxus yacht

Jana Stég – party dejisko  a lounge

Terasa Nagyon Balaton 

A ešte jedna služobná informácia: Okrem oficiálnemu platobnému prostriedku –festivalových kariet, dajú sa použiť aj MasterCard Paypass karty.

Tí ktorý majú svoju pay pass kartu,  nemusia registrovať festivalovú kartu.


MasterCard Balaton Sound

Odporúčať priateľovi