Letné predstavenia pri Balatone

·      -          Divadlo Csukás István  čaká návštevníkov od 4. do 21. Augusta na zaujímavé farebné predstavenia tak ako malých aj veľkých návštevníkov.

       www.balatonszarszo.hu

-          Predstavenia XVII. Keszthelyi Nyári Játékok sa budú konať v parku kaštieľa Festetics od 28.júla do 12.augusta 2016. O úroveň sa stará Centrálne divadlo a tento rok desať krát zahrajú predstavenie pod názvom „Dnes večer prepadneme“

www.kesztehyinyar.hu

-          Leto na siófoku nepatrí len kúpaniu akúpaliskám, lángošom, zmrzlinám a jedeniu, od tohto oveľa viac môžeme dostať pri návšteve mesta. Nezabudnuteľné koncerty, výborné vystúpenia na verejnosti a tento rok prvý krát na hlavnom námestí Hudobné mestské večery! Na hudobných večeroch sa môžeme zúčastniť v utorky a stredy večer na večerných letných programoch siófok. A k akým udalostiam sa môžeme pridať v susedstve Vodnej veže? 28.-30.jún v duchu svetovej hudby, 14.-28.júl v duchu jazzu, kým 2.-23. August sa budú konať koncerty s folklórnou hudbou.

www.kulturkozpont-siofok.hu

-          Návštevníkov KULTKIKötő čakajú predvádzania, medzi nimi rozprávka o Balatone, operné predstavenia a komédie, partnerské spoločenské hry, koncerty a tiež básne. Toto leto na troch bodoch Balatonu: Földvár, Boglár a Fenyves od divadla kecskeméti Katona Jźsef Színház cez Tóth Vera speváčku, divadlo Madách a viac farebných programov.

www.kultkikoto.hu

-          Rad sa dostane aj na hry Tihanyi Szabadtéri, ktoré sa už stáročia konajú pod vežami kostola Apatsági, nad vnútornou riekov v objatí okolitých kopcov v nádhernom prostredí a to medzi 8.júlom-27.augustom 2016. Návštevníkov čakáme s veľmi pestrím programom.

www.tihanyiszabadterijatekok.hu

Odporúčať priateľovi